Membersdnb banka jurniekiem
 

Partners

imo

ifsma

cesma

jurasadministracija

ljs

Pēdējā darbadiena Ventspils brīvostas pārvaldē ostas kapteinim Arvīdam Jurim Bukam PDF Print E-mail
Sunday, 21 July 2019 17:06

 

A.Buks

5.jūlijā pēdējā darbadiena Ventspils brīvostas pārvaldē bija Ventspils ostas kapteinim Arvīdam Jurim Bukam. Pēc vairāk nekā 60 jūrniecībā un 27 Ventspils ostā nostrādātajiem gadiem kapteinis dodas pelnītā atpūtā.

Bet no ūdeņiem jau nekur tālu prom nedosies – Arvīds Buks ir apņēmības pilns veltīt laiku saviem hobijiem, piemēram, apgādājot ar zivīm visu Buku saimniecību, šoreiz gan liekot lietā makšķeri nevis tīklus kā tālajos jūrā iešanas gados.

Arvīds Buks par Ventspils ostas kapteini kļuva 1992.gadā – laikā, kad ne tikai Latvijas valsts, bet arī Ventspils osta bija lielu pārmaiņu priekšā. Pēc vērienīgajiem padziļināšanas darbiem Ventspils ostā varēja ienākt lielākie kuģi, kādi var ienākt Baltijas jūrā. Līdz ar ostas tehnisko parametru uzlabošanu bija jāaug arī Ostas kapteiņa dienesta profesionalitātei. Arvīds Buks ostas kapteiņa dienesta darbu vienmēr organizējis mierīgi, profesionāli un ar augstu atbildības sajūtu. Par darbu Ventspils ostā Arvīds Juris Buks apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni, Ventspils pilsētas balvu un citiem apbalvojumiem. Ventspils pilsētas domes Atzinības rakstu Arvīds Buks saņēma tikko aizvadītajos Jūras svētkos. Ventspils brīvostas pārvaldes kolektīvs saka vissirsnīgāko paldies Kapteinim un vēl labu veselību, tikpat možu garu un dzīvesprieku vēl ilgus, ilgus gadus!!! LKKA pievienojas sveicieniem!